زیباکلام:تقابل با هاشمی،شاهکار سیاسی احمدی‌نژاد بود

مهمترش این بود که آقای احمدی‌نژاد یک شاهکار سیاسی کرد در آن انتخابات و آن این که آمد این تصور را در ایران به وجود آورد که ای مردم اگر بی‌عدالتی هست، اگر نابرابری هست، اگر فساد هست، اگر شما ناراضی هستید، همه‌اش زیر سر موجودی هست به اسم اکبر هاشمی رفسنجانی، او و اطرافیانش خورده‌اند و من آمده‌ام که بساط این اشرافیت را، این خوردن و بردن‌ها از بیت‌المال را، قطع بکنم.

· بعد احمدی‌نژاد آمد و از روزی که قدرت را در دست گرفت آن زلزله را که گفتم به راه انداخت. انقلاب از بالا را به راه انداخت و80 تا 90درصد مدیران کنار گذاشته شدند.

· نمی خواهم حقه بازی کنم اما من واقعاً نمی‌دانم که احمدی‌نژاد 25 میلیون رأی آورده یا نیاورده اگر یک کسی بیاد به من بگوید ما تحقیق کردیم و واقعاً آقای احمدی‌نژاد 5/24 میلیون رأی آورده من واقعاً قبول می‌کنم، یعنی می‌گویم ممکن است، احتمال داره، بعید نیست، غیرممکن نیست. در عین حال اگر یک کسی بیاید به من بگوید که آقا شما چقدر کم‌عقلی! آخه چه جوری ایشان می‌تواند 5/24 میلیون رأی آورده باشد؟ ما تحقیق کردیم مثلاً ایشان 10 میلیون، 11 میلیون، 12 میلیون مثلاً بیشتر رأی نیاورده شاید باورتان نشود، این را هم من قبول می‌کنم!

/ 2 نظر / 5 بازدید
mojtabah

آیتالله خمینی در وصیتنامۀ سیاسی-الهی میفرمایند وصیت اكید من به قوای مسلح پاسدار و بسیج، در هیچ حزب و گروهی وارد نشده و خود را از بازیهای سیاسی دور نگه دارند. در این صورت میتوانند قدرت نظامی خود را حفظ و از اختلافات درون گروهی مصون باشند. . وظیفه شرعی و میهنی آنان است كه اگر قوای مسلح ، برخلاف مصالح اسلام و كشور بخواهند عملی انجام دهند یا در احزاب وارد شوند كه – بیاشكال به تباهی كشیده میشوند - و یا در بازیهای سیاسی وارد شوند، از قدم اول با آن مخالفت كنند. و بر رهبر و شورای رهبری است كه با قاطعیت از این امر جلوگیری نماید تا كشور از آسیب در امان باشد "دو وظیفۀ اصلی سپاه پاسداران، محافظت از اصل حکومت به وسیلۀ ولی فقیه و اصل جهاد است. . . بنابراین سپاه پاسداران را نباید از بُعدهای سیاسی یا باورهای ایدئولوژیکی محروم کرد. بدون فداکاریهای ما بسیجیها آقای احمدینژاد وجود خارجی نخواهند داشت. http://www.youtube.com/watch?v=Wd76F71NN-0

mojtaba mostafavi

فتنه احمدی‌نژاد. سلام، الان تازه متوجه شدم چرا در سالروز وفات امام خمینی ، حضرت امام خامنه‌ای فرمودند که خود امام خمینی بارها فرمودند اشتباه کردند و منظور ایشان از این حرف چه بود . با رفتار اخیر رئیس جمهور بالاخره روشن شده است که احمدی‌نژاد با دادن نتایج آرا دروغی انتخابات به امام خامنه‌ای، باعث شدند که حضرت امام خامنه‌ای در ملا عام اعلام کنند که حمایت از احمدی‌نژاد بعد از انتخابات، اشتباه بوده است. فتنه اصلی‌ زیر سر احمدی نژاد و خائنین امثال خودش بوده و هست.ای کاش دسته احمدی‌نژاد هم سر به خیابان بگذارند شخصاً ترتیب ایشان را هم از پشت بام خواهم داد. سرباز ولایت من هستم نه آن مشائی دزد.