سخنی با مسئولان آموزش وپرورش استان اصفهان و شهرستان خوروبیابانک

بااهدائ سلام ودعای خیر

 درپی اقدامات صورت گرفته دررابطه بافروش مدرسه روستای اردیب دربین این همه امکانات دولتی در کل استانها وشهرستانها وروستاها در سرزمین پهناور میهن عزیزمان ایران و املاک و سرمایه های موجود تنها مکانی که مدنظرقرارگرفته مدرسه قدیمی روستایمان اردیب بوده  است . همانگونه که مستحضرید زمین آن موقوفه بوده وازطرف اهالی روستا برای ساختن مدرسه مکان فرهنگی وآموزشی دراختیارآموزش وپرورش قرارداده شده است که بدون اعلام رسمی واطلاع رسانی به مبلغ 16میلیون ریال به چوب حراج زده شده است .به اطلاع متصدیان امر می رساند مراتب از طریق دفتر مقام معظم رهبری ونهادریاست جمهوری درحال پیگیری می باشد اما از عزیزان دست اندرکارتقاضاداریم به سوالات ذیل نگاهی بیتدازند :

1-باچه ضابطه وقانونی مکان آموزشی بازمین موقوفه بفروش رسیده است ؟

2-سندمالکیت این مکان از طریق کدام مقام حقوقی وقضایی صادر شده است ؟

3- اگر مکان در اختیاروتصاحب آموزش و پرورش خوربوده است وبعنوان مکان دولتی تلقی شده است  درزمان فروش از طریق کدام روزنامه کثیرالانتشار اطلاع رسانی شده است؟

4-بافروش این مکان آنهم در منطقه محروم  چگونه به مستضعفان کمک میکنید آنهم دردولت عدالت محور جناب دکتر احمدی نژادآیا ایشان ووزیر محترم از این اقدامات مطلع اند ؟

5-بعدازتمام این سوالات چرادرفروش گزینشی برخوردکردید وبه اهالی روستااطلاع رسانی نکردید ؟

6-چگونه از مال خود اهالی روستا دست به فروش می زنید؟ماحصل  فروش کجاهزینه شده است ؟

...............

 

/ 4 نظر / 4 بازدید
سعید امینی

تماس تلفنی امام جمعه محترم خور با هتل بالی در مورد شایعات کذب اخیر امام جمعه شهرستان خور طی تماس تلفنی با هتل بالی در مورد مسایل و اتفا قات اخیر با یکی از مسولان این هتل گفتگوی داشت . که در این گفتگو مسایلی که به هتل بالی وتوریستها نسبت داده بودند را امام جمعه خور کاملا رد کرده و نوشتن وپخش اینگونه اخبار مبهم را بچگانه و بسیار زننده دانستند. همچنین ایشان حمایت از صنعت توریسم را یک امر واجب و بسیار مفید برای منطقه خور وبیابانک اعلام کردند.در ادامه امام جمعه محترم خور فرمودند که در صورت تکرار این مسله موضوع را به دادگاه جرایم اینترنتی ارایه خواهیم داد واز راهای قضای وارد خواهیم شد . لازوم به ذکر است امام جمعه خور در خطبه های چند هفته پیش نماز جمعه از یحیی امینی مدیریت هتل بالی تشکر و سپاس گذاری کرده و حمایت خود را از پیشرفت وسرمایگذاری در منطقه را نیز اعلام کرده بودند سعید امینی

سعید امینی

پیرو مسایل واتفاقات اخیر در مورد اطلاع رسانی نا صحیح ومغرضانه بعضی از سایت ها ووبلاگهای محلی و همچنین ارسال ایمیل ها وپیامهای توهین آمیز به وب لاگ وسایت هتل بالی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان این موضوع را پی گیری کرده و پیشنهاد ارجاع این موضوع به دایره حقوقی سازمان گردشگری را داد . همچنین یکی از مسولان گردشگری اعلام کرده با این رفتارهای ناشایست ونا شیانه برخورد خواهند کرد سعید امینی

عباس ثابتی

باسلام درمورد اردیب دروبلاگ اطلاعاتی هست درباره آب انبار مسجد دیوانخانه که بطور مفصل در مورد آنها بحث شده اما در مورد طبیعت ومیوه چهار فصل آن بعدها مطلب بیان می شود اردیب زادگاه افرادی مثل حسن آقابیک زفرقندی (ثابتی)و خواهرزاده وی مسعودلشکر است ومحل استقرار اسماعیل خان عامری که چند دهه امنیه منطقه جندق و خوروبیابانک بوده اند خانه خلوت برج ها حمام قدیمی و...واقعادیدنی است .

اردیب

بیا و تاریخ تاسیس مدرسه اردیب ودانش اموختگانی که تا سال 1340از رعایا ازان مدرسه سواد اموختند را حداقل برای خودت شمارش کن ؟؟؟می دانی مدرسه اردیب جزءاولین مدرسه دولتی بوده که دردهات جنوبی تاسیس شده .کاش در مورد مسعود لشکر و خدماتی که به اردیب کرده اطلاعاتی می دادید؟؟؟!!!!!